Odwiedź naszą nową stronę! Zobacz jak zmieniliśmy się dla klientów!

Strony internetowe Sosnowiec – realizacja SSA

21 lipca 2013

Strona internetowa dla firmy SSA z Sosnowca, słowem wstępu:

Strony internetowe Sosnowiec i kolejny zamknięty projekt – tym razem przyjrzymy się naszej realizacji dla firmy SSA, kilka słów o naszym kliencie. Firma powstała w 1983 roku. Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji urządzeń pomiarowych do automatyki przemysłowej. W naszej ofercie znajdują się m.in. separatory galwaniczne, przetworniki temperatury, położenia, siły oraz zasilacze przemysłowe i moduły przekaźnikowe. Opracowaliśmy także serię kabli do programowania popularnych sterowników SIEMENS SIMATIC.

Naszymi klientami są między innymi przedsiębiorstwa z branży energetycznej, spożywczej, komunalnej, przemysłu chemicznego a także górnictwa i hutnictwa oraz wielu innych dziedzin gospodarki.

sosnowiec-strony-internetowe-ssaStrony Internetowe Sosnowiec – projekt dla SSA

Naszym celem było wdrożenie nowej strony internetowej na bazie już istniejącej witryny firmy z dokładnym zachowaniem funkcjonalności oraz wdrożeniem systemu CMS do zarządzania jej treścią aby umożliwić jej późniejszą aktualizację przez zamawiającego. Witryna funkcjonuje jako rozbudowany katalog do prezentacji wyrobów firmy, wraz z dostępem do szczegółowych specyfikacji, opisów oraz dokumentacji.

Strona internetowa została wykonana w sposób responsywny, a więc dopasowujący się do wyświetlania na ekranach urządzeń mobilnych jak smartfrony i tablety. Implementacji uległa również wersja obcojęzyczna dla całej witryny, a menu umożliwia szybką nawigację i przemieszczenie się po katalogu.

realizacja-ssa-sosnowiec-strona-www

A czy ty posiadasz stronę www, wymagającą modernizacji?

Internet zmienia się gwałtownie i to co było praktyczne jeszcze kilka lat temu, dziś zostało wyparte przez inne – nowsze rozwiązania. Czy twoja strona internetowa posiada system CMS? Czy wiesz jak z niej korzystać? Czy kiedykolwiek zaplanowałeś kampanię reklamową dla swojej witryny? W związku z tworzeniem stron internetowych w Sosnowcu, chcielibyśmy zadać tobie takie właśnie pytania.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnych i funkcjonalnych stron www może poczytać o tym w naszym dziale oferta gdzie znajdują się szczegółowe opisy dotyczące nowych technologii, rozwiązań praktycznych i trenów jakie panują w branży. Oczywiście zachęcamy również do lektury naszego firmowego bloga, gdzie znajdziesz wiele przykładowych realizacji naszej firmy.

Zainteresowaliśmy cię tworzeniem stron www?

Cenimy naszą pracę za kontakt z ludźmi, że każdy nasz klient to trochę inna historia, inna branża i inny zestaw potrzeb. Dzięki temu w czasie pracy odwiedzamy ciekawe miejsca i poznajemy rzeczy „od zaplecza”, oraz ludzi, którzy tak jak i my podjęli ryzyko i inicjatywę otwierając własną firmę.

Tworzenie stron WWW Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin, Katowice...

Jesteś z któregoś z tych miast? Umów się z nami na spotkanie w celu omówienia szczegółów projektu! Pamiętaj jednak, że realizujemy zlecenia na terenie całego kraju!

    Torite – doradztwo podatkowe Katowice

    Spółka doradztwa podatkowego Torite świadczy kompleksowe usługi księgowo-podatkowe dla klientów z terenu Katowic W często zmieniającej się rzeczywistości podatkowej, rosną również potrzeby przedsiębiorców na zapewnienie

    Strony internetowe Katowice zapewnia GrupaPNS

    Wiele biznesów decydując się na zakup firmowej strony internetowej nie rozumie z czym tak naprawdę to się wiąże. Podchodzą one do zakupu narzędzia jakim jest

  • grupapns-reklama