Odwiedź naszą nową stronę! Zobacz jak zmieniliśmy się dla klientów!

Strony www Dąbrowa Górnicza – witryna firmy Profil Serwis

21 lipca 2013

Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem stron www w Dąbrowie Górniczej, spójrzmy na jedną z naszych realizacji dla klienta z Imielina – co mówi o sobie firma Profil Serwis:

Jesteśmy polską firmą usługową wyspecjalizowaną w zakresie kompleksowej obsługi kominów przemysłowych: stalowych, żelbetowych oraz ceramicznych. Zadania realizujemy kompleksowo, począwszy od ekspertyzy stanu technicznego obiektu, poprzez optymalny dobór rozwiązań projektowych, aż po wykonanie modernizacji czy remontu. Projekty realizujemy dla firm w branży energetycznej, ciepłowniczej oraz przemysłowej.

dabrowa-gornicza-strony-www-profil-serwis-2013

Firmowa strona internetowa – funkcjonalna i praktyczna

Zadanie odświeżenia strony www firmy Profil Serwis nie było zbyt skomplikowane z tego powodu iż macierzysta witryna, na której bazie miała powstać nowa, nie była aktualizowana od dawna i swoje czasy świetności miała już dawno za sobą. Nowy projekt zakładał wykorzystanie i wdrożenie systemu CMS do zarządzania treścią, zupełnie nowy projekt graficzny oraz aktualizację treści i zdjęć w ofercie firmy.

Prace odbywały się przy konsultacjach z klientem. Miejscem stworzenia strony www była Dąbrowa Górnicza – wdrożenie witryny odbyło się na serwerach zamawiającego przy naszej asyście. Nowa wersja pozwala na samodzielną edycję treści przez zamawiającego (panel administracyjny), dodawanie zdjęć oraz tworzenie nowych podstron.

Strony www Dąbrowa Górnicza

Zainteresowaliśmy cię tym projektem strony www? Zajrzyj do naszego portfolio w dziale realizacji, gdzie znajdziesz wiele innych witryn – o różnym stylu, przeznaczeniu i funkcji jakie mają pełnić dla swoich klientów. Możesz również odwiedzić naszą nową stronę www.grupapns.pl, a tam poznać szczegóły aktualnej oferty i zapoznać się najnowszymi nowinkami. A gdyby to wszystko było jeszcze za mało – zapraszamy do kontaktu!

Zainteresowaliśmy cię tworzeniem stron www?

Cenimy naszą pracę za kontakt z ludźmi, że każdy nasz klient to trochę inna historia, inna branża i inny zestaw potrzeb. Dzięki temu w czasie pracy odwiedzamy ciekawe miejsca i poznajemy rzeczy „od zaplecza”, oraz ludzi, którzy tak jak i my podjęli ryzyko i inicjatywę otwierając własną firmę.

Tworzenie stron WWW Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin, Katowice...

Jesteś z któregoś z tych miast? Umów się z nami na spotkanie w celu omówienia szczegółów projektu! Pamiętaj jednak, że realizujemy zlecenia na terenie całego kraju!

    Torite – doradztwo podatkowe Katowice

    Spółka doradztwa podatkowego Torite świadczy kompleksowe usługi księgowo-podatkowe dla klientów z terenu Katowic W często zmieniającej się rzeczywistości podatkowej, rosną również potrzeby przedsiębiorców na zapewnienie

    Strony internetowe Katowice zapewnia GrupaPNS

    Wiele biznesów decydując się na zakup firmowej strony internetowej nie rozumie z czym tak naprawdę to się wiąże. Podchodzą one do zakupu narzędzia jakim jest

  • grupapns-reklama