Odwiedź naszą nową stronę! Zobacz jak zmieniliśmy się dla klientów!

Firmowa strona www – Szkoła El Puerto

11 listopada 2013

Witrynę internetową dla szkoły języka Hiszpańskiego w Warszawie projektowaliśmy z zamysłem przejrzystego prezentowania oferty placówki.

Kilka słów o naszym kliencie: El Puerto to nowoczesna szkoła, której celem jest organizowanie kursów, które pozwolą w efektywny sposób uczyć języka hiszpańskiego. Stawiamy na wysoką jakość oferowanych zajęć i kursów, które oferujemy w atrakcyjnych cenach.  Język hiszpański Twoim sukcesem! El Puerto to szkoła promująca język hiszpański – wysoki standard prowadzonych zajęć i kursów przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

szkola-el-puerto-jezyk-hiszpanski-sosnowiec

GrupaPNS i nasza realizacja strony internetowej dla firmy

Naszą pracę rozpoczęliśmy od wykonania spersonalizowanego projektu graficznego we współpracy z zamawiającym. Kolorystyka witryny w załażeniu miała być czytelna, ograniczona do kilku podstawowych barw oraz odnosząca się do kolorystyki flagi hiszpańskiej.

Strona internetowa, podobnie jak każda z naszych realizacji została zbudowana na bazie systemu CMS, umożliwiając właścicielom edycję jej zawartości, publikowanie nowinek oraz tworzenie nowych podstron, newsów itp. elementów przy użyciu prostego edytora i funkcjonalności samego systemu.

hiszpanski-el-puerto-strona-internetowa-sosnowiec

ElPuerto i wdrożenie strony www

Po wdrożeniu wersji testowej strony www przyszła kolej na uzupełnienie jej właściwą zawartością – tekstami przygotowanymi przez klienta oraz stworzoną przez nas grafiką.  Po koreksie i akceptacji przyszła kolej na uruchomienie witryny pod docelową domeną oraz finalną konfigurację.

Efekty naszej pracy można oglądać pod adresem: www.elpuerto.pl

Natomiast jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem strony internetowej dla swojej firmy? Zapraszamy do kontaktu!

odwedz-nasza-grupapns

Zainteresowaliśmy cię tworzeniem stron www?

Cenimy naszą pracę za kontakt z ludźmi, że każdy nasz klient to trochę inna historia, inna branża i inny zestaw potrzeb. Dzięki temu w czasie pracy odwiedzamy ciekawe miejsca i poznajemy rzeczy „od zaplecza”, oraz ludzi, którzy tak jak i my podjęli ryzyko i inicjatywę otwierając własną firmę.

Tworzenie stron WWW Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin, Katowice...

Jesteś z któregoś z tych miast? Umów się z nami na spotkanie w celu omówienia szczegółów projektu! Pamiętaj jednak, że realizujemy zlecenia na terenie całego kraju!

    Torite – doradztwo podatkowe Katowice

    Spółka doradztwa podatkowego Torite świadczy kompleksowe usługi księgowo-podatkowe dla klientów z terenu Katowic W często zmieniającej się rzeczywistości podatkowej, rosną również potrzeby przedsiębiorców na zapewnienie

    Strony internetowe Katowice zapewnia GrupaPNS

    Wiele biznesów decydując się na zakup firmowej strony internetowej nie rozumie z czym tak naprawdę to się wiąże. Podchodzą one do zakupu narzędzia jakim jest

  • grupapns-reklama