Odwiedź naszą nową stronę! Zobacz jak zmieniliśmy się dla klientów!

Studio Bonita – mobilny wizerunek strona www

20 listopada 2013

Mobilne Studio Wizerunku Bonita współpracowało z nami w celu stworzenia atrakcyjnej i czytelnej strony www do prezentacji oferty studia.

Co o swojej firmie mówi właścicielka?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających Klientów, stworzyłam Mobilne Studio Wizerunku BONITA, świadcząc profesjonalne usługi z zakresu wizażu, charakteryzacji oraz stylizacji.

Należę do grupy szczęśliwców, którzy połączyli swoje hobby z pracą zawodową – bo życie z pasją smakuje lepiej.

anna-hetmanczyk-strona-internetowa-sosnowiec

Strona Internetowa Studia Bonita operuje przede wszystkim obrazem i bogatą galerią zdjęć.

Strona pozwala na łatwe dodawanie i katalogowanie fotografii, ich bazową edycję oraz w razie potrzeby usuwanie w zupełności z witryny. Sercem witryny jest główna galeria rozgałęziająca się na kilka mniejszych – bardziej wyspecjalizowanych gałęzi działalności firmy.

Podstrony tekstowe prezentowane są w sposób przejrzysty, a „interaktywny” cennik pozwala na schludne przedstawienie pełnego katalogu usług w sposób czytelny dla docelowego klienta.

Wszystko to oczywiście w oparciu o system zarządzania treścią, a więc popularnie zwany „panel administracyjny”.

strony-www-bonita-mobilne-studio-wizerunku

W ramach zlecenia wykonywaliśmy podstawowe elementy identyfikacji wizualnej – logo, projekt i druk wizytówek, materiałów reklamowych takich jak ulotki, kupony rabatowe oraz rollup’a.

Zainteresowaliśmy cię tworzeniem stron www?

Cenimy naszą pracę za kontakt z ludźmi, że każdy nasz klient to trochę inna historia, inna branża i inny zestaw potrzeb. Dzięki temu w czasie pracy odwiedzamy ciekawe miejsca i poznajemy rzeczy „od zaplecza”, oraz ludzi, którzy tak jak i my podjęli ryzyko i inicjatywę otwierając własną firmę.

Tworzenie stron WWW Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin, Katowice...

Jesteś z któregoś z tych miast? Umów się z nami na spotkanie w celu omówienia szczegółów projektu! Pamiętaj jednak, że realizujemy zlecenia na terenie całego kraju!

    Torite – doradztwo podatkowe Katowice

    Spółka doradztwa podatkowego Torite świadczy kompleksowe usługi księgowo-podatkowe dla klientów z terenu Katowic W często zmieniającej się rzeczywistości podatkowej, rosną również potrzeby przedsiębiorców na zapewnienie

    Strony internetowe Katowice zapewnia GrupaPNS

    Wiele biznesów decydując się na zakup firmowej strony internetowej nie rozumie z czym tak naprawdę to się wiąże. Podchodzą one do zakupu narzędzia jakim jest

  • grupapns-reklama