Odwiedź naszą nową stronę! Zobacz jak zmieniliśmy się dla klientów!

Adam Swoboda Malarstwo – realizacja strony www Sosnowiec

30 grudnia 2013

Strona wizytówka Adama Swobody miała za zadanie w sposób czytelny przedstawić bogate portfolio malarskie artysty.

Witryny tego typu są zazwyczaj małe objętościowo aczkolwiek spoczywa na nich oczekiwanie wyrażenia stylu i kierunku artystycznego autora obrazów. Kim jest Adam Swoboda? Oto krótka nota biograficzna zaczerpnięta ze strony:

 Od 1987 roku miałem szereg wystaw indywidualnych w kraju oraz brałem udział w wystawach zbiorowych w kraju i zagranicą. Moje prace znajdują się w zbiorach Muzeum Morskiego w Gdańsku oraz kolekcjach prywatnych w Polsce i zagranicą.

adaom-swoboda-malarstwo-strona-internetowa

Artyzm i funkcjonalność – czyli strona internetowa dla Artysty

Jednym z głównych cech projektu był prosty i intuicyjny sposób dodawania nowych realizacji – wszakże zbiór prac malarskich ulega ciągłej rozbudowie. System CMS poradził sobie z tym bez problemu oferując takie funkcje jak automatyczne sortowanie prac, automatyczne generowanie miniatur, możliwość ich edycji z poziomu strony a nie przy pomocy programu graficznego.

Dodatkowo pojawiła się konieczność uruchomienia dodatkowej wersji językowej – której zarządzanie również odbywa się przez panel administracyjny we spójności z treścią główną strony w ojczystym języku.

swoboda-malarstwo-strony-www-sosnowiec

Zainteresowaliśmy cię tworzeniem stron www?

Cenimy naszą pracę za kontakt z ludźmi, że każdy nasz klient to trochę inna historia, inna branża i inny zestaw potrzeb. Dzięki temu w czasie pracy odwiedzamy ciekawe miejsca i poznajemy rzeczy „od zaplecza”, oraz ludzi, którzy tak jak i my podjęli ryzyko i inicjatywę otwierając własną firmę.

Tworzenie stron WWW Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin, Katowice...

Jesteś z któregoś z tych miast? Umów się z nami na spotkanie w celu omówienia szczegółów projektu! Pamiętaj jednak, że realizujemy zlecenia na terenie całego kraju!

    Torite – doradztwo podatkowe Katowice

    Spółka doradztwa podatkowego Torite świadczy kompleksowe usługi księgowo-podatkowe dla klientów z terenu Katowic W często zmieniającej się rzeczywistości podatkowej, rosną również potrzeby przedsiębiorców na zapewnienie

    Strony internetowe Katowice zapewnia GrupaPNS

    Wiele biznesów decydując się na zakup firmowej strony internetowej nie rozumie z czym tak naprawdę to się wiąże. Podchodzą one do zakupu narzędzia jakim jest

  • grupapns-reklama