Odwiedź naszą nową stronę! Zobacz jak zmieniliśmy się dla klientów!

Strona www Szaro-Biało

8 lutego 2014

Szaro-Biało to strona www traktująca o sztuce dekoracyjnego malarstwa ściennego.

Celem było stworzenie minimalistycznej strony, która w maksymalny sposób eksponowałaby zdjęcia i realizacje autorki trudniącej się tym, jakże unikalnym fachem.

…światło wpada przez szparę lekko uchylonych, dębowych drzwi, a jego smuga delikatnie osiada na futrynie. Otwieram je ostrożnie, powoli, ale i tak skrzypią. Coś zachęca, szepcze cicho, żeby wejść do środka. W pomieszczeniu panuje półmrok i tylko delikatne, rozedrgane punkty światła odsłaniają nieśmiało przedmioty, meble, obrazy, tkaniny.

Realizacja strony – GrupaPNS

Witryna internetowa powstała we ścisłej współpracy z zamawiającym, który od początku miał konkretną wizję na temat jej wyglądu oraz efektu jaki chciał osiągnąć. Motyw szarości przenikającej się z bielą, brak ostrych barw – to główne cechy tej realizacji. Biel tła stanowi idealne podłoże do kontrastu ze zdjęciami realizacji – również utrzymanych w stonowanej szarości.

Strona pełni funkcję galerii realizacji, zbudowana w oparciu o panel administracyjny pozwala na samodzielną edycję, podmianę, sortowanie oraz opisywanie zdjęć realizacji. Miniatury generowane są automatycznie i konwertowane w skalę szarości,  niema konieczności tworzenia ich samodzielnie w programie graficznym i ładowanie na serwer. System pozwala również na kadrowanie zdjęć online – z okna przeglądarki.

Strony internetowe Sosnowiec GrupaPNS

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem przez nas podobnego projektu – odwiedź naszą nową stronę www. Jeżeli potrzebujesz czegoś zupełnie innego – bez obaw. Mamy bogate doświadczenie i umiejętności poparte wieloletnią realizacją przeróżnych projektów od małych stron wizytówek – po pełne portale społecznościowe.

Zainteresowaliśmy cię tworzeniem stron www?

Cenimy naszą pracę za kontakt z ludźmi, że każdy nasz klient to trochę inna historia, inna branża i inny zestaw potrzeb. Dzięki temu w czasie pracy odwiedzamy ciekawe miejsca i poznajemy rzeczy „od zaplecza”, oraz ludzi, którzy tak jak i my podjęli ryzyko i inicjatywę otwierając własną firmę.

Tworzenie stron WWW Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin, Katowice...

Jesteś z któregoś z tych miast? Umów się z nami na spotkanie w celu omówienia szczegółów projektu! Pamiętaj jednak, że realizujemy zlecenia na terenie całego kraju!

    Torite – doradztwo podatkowe Katowice

    Spółka doradztwa podatkowego Torite świadczy kompleksowe usługi księgowo-podatkowe dla klientów z terenu Katowic W często zmieniającej się rzeczywistości podatkowej, rosną również potrzeby przedsiębiorców na zapewnienie

    Strony internetowe Katowice zapewnia GrupaPNS

    Wiele biznesów decydując się na zakup firmowej strony internetowej nie rozumie z czym tak naprawdę to się wiąże. Podchodzą one do zakupu narzędzia jakim jest

  • grupapns-reklama