Odwiedź naszą nową stronę! Zobacz jak zmieniliśmy się dla klientów!

Adwokat Put – prawnik sosnowiec strona www

15 marca 2014

Kancelaria Adwokacka Jarosław Put poprosiła nas o wykonanie dla niej nowej wersji strony www, wraz z połączeniem długoterminowej opieki nad witryną.

Głównym obszarem działalności kancelarii prawnej jest teren Sosnowca, jak również i miast ościennych Zagłębia i województwa Śląskiego. Świadcząc usługi z dziedzin m.in prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, opieki prawnej firm i instytucji jak również i doradztwa i konsultacji. Jak czytamy na witrynie:

Opieramy swe działania o informatyczne rozwiązania, pozwalające naszym współpracownikom, jak i Państwu na szybki i gwarantujący pełną dyskrecję dostęp do materiałów, stanowiących przedmiot naszych działań.

strona-interetowa-adwokat-sosnowiecBranża prawnicza, czyli jak zrobić stronę dla kancelarii?

Witryna jak każda z naszych realizacji opiera się o 2 podstawowe filary w postaci autorskiej grafiki i funkcjonalnego CMS. Jasna kolorystyka w połączeniu z akcentami zieleni i brązu buduje wizerunek profesjonalizmu, pozostając jednak wrażenie „dostępności” i „przyjazności” dla odwiedzającego, który zapewne szuka pomocy w rozwiązaniu swojego problemu. Strona wyposażona została w newsletter do gromadzenia adresów email klientów zainteresowanych aktualnymi informacjami, jak również i praktyczny dział z plikami pozwalający na załączanie i pobieranie plików o różnych rozszerzeniach przez odwiedzających.

GrupaPNS pełni aktualnie pełną usługę opieki i doradztwa dla kancelarii w tym edycję treści, kopie zapasowe oraz raporty statystyk odwiedzin.

 

 

Zainteresowaliśmy cię tworzeniem stron www?

Cenimy naszą pracę za kontakt z ludźmi, że każdy nasz klient to trochę inna historia, inna branża i inny zestaw potrzeb. Dzięki temu w czasie pracy odwiedzamy ciekawe miejsca i poznajemy rzeczy „od zaplecza”, oraz ludzi, którzy tak jak i my podjęli ryzyko i inicjatywę otwierając własną firmę.

Tworzenie stron WWW Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin, Katowice...

Jesteś z któregoś z tych miast? Umów się z nami na spotkanie w celu omówienia szczegółów projektu! Pamiętaj jednak, że realizujemy zlecenia na terenie całego kraju!

    Torite – doradztwo podatkowe Katowice

    Spółka doradztwa podatkowego Torite świadczy kompleksowe usługi księgowo-podatkowe dla klientów z terenu Katowic W często zmieniającej się rzeczywistości podatkowej, rosną również potrzeby przedsiębiorców na zapewnienie

    Strony internetowe Katowice zapewnia GrupaPNS

    Wiele biznesów decydując się na zakup firmowej strony internetowej nie rozumie z czym tak naprawdę to się wiąże. Podchodzą one do zakupu narzędzia jakim jest

  • grupapns-reklama