Odwiedź naszą nową stronę! Zobacz jak zmieniliśmy się dla klientów!

Strony internetowe Katowice zapewnia GrupaPNS

9 czerwca 2014

Wiele biznesów decydując się na zakup firmowej strony internetowej nie rozumie z czym tak naprawdę to się wiąże.

Podchodzą one do zakupu narzędzia jakim jest witryny, jak do zakupu każdego innego produktu – co jest oczywistym błędem. Posiadanie własnej strony internetowej powinno być impulsem dla firmy do zmiany strategii sprzedaży i kontaktowania się z klientem. W większości przypadków jednak mamy do czynienia z sytuacją, gdzie podchodzi się do tematu w sposób nieodpowiedni, ze złymi wyobrażeniami i oczekiwaniami względem tego narzędzia.

Nasza firma, GrupaPNS Sp. z o.o. pragnie edukować klientów podczas samego procesu tworzenia i projektowania stronywww.

pns-go-katowice

Wiele właścicieli firm z terenu Katowic potrzebuje z tym pomocy

Zbudowanie dobrej strony www to złożony proces, przez który przejdziesz wraz ze swoją firmą – prowadzony przez wykonawcę, który pokarze ci jak posługiwać się poprawnie takim narzędziem. Jest to coś, czego nie robi 90% firm działających na rynku webdesignu. Stworzenie internetowego miejsca w sieci, gdzie będziesz mógł kontaktować się ze swoimi klientami i promować produkty to dopiero jeden z pierwszych kroków całego procesu z jakim przyjdzie ci się zmagać po jej uruchomieniu.

GrupaPNS oferuje nowoczesne strony internetowe Katowice i do tego pełną i kompleksową, autorską usługę opieki PNSGO! Która została przygotowana specjalnie z myślą o tych właścicielach firm, którzy wiedzą do czego ona służy i rozumieją iż ich firma nie jest w stanie osiągnąć 100% zwrotu z zainwestowanych w nią pieniędzy.

Dlaczego inni korzystają z usług GrupyPNS?

Odpowiedzialne podejście do biznesu przysporzyło firmie wielu sympatyków w ciągu wielu lat legalnej działalności. Usługa PNS GO jest odpowiedzą na rosnące zapotrzebowanie rynku na tego typu usługi – kompleksowe, odciążające i przynoszące widoczny efekt. Wychodzimy w przyszłość, podczas gdy nasza konkurencja nadal próbuje sprzedać ci przysłowiową lodówkę – nie pozostawiające jednak instrukcji obsługi do niej.

Zainteresowaliśmy cię tworzeniem stron www?

Cenimy naszą pracę za kontakt z ludźmi, że każdy nasz klient to trochę inna historia, inna branża i inny zestaw potrzeb. Dzięki temu w czasie pracy odwiedzamy ciekawe miejsca i poznajemy rzeczy „od zaplecza”, oraz ludzi, którzy tak jak i my podjęli ryzyko i inicjatywę otwierając własną firmę.

Tworzenie stron WWW Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin, Katowice...

Jesteś z któregoś z tych miast? Umów się z nami na spotkanie w celu omówienia szczegółów projektu! Pamiętaj jednak, że realizujemy zlecenia na terenie całego kraju!

    Torite – doradztwo podatkowe Katowice

    Spółka doradztwa podatkowego Torite świadczy kompleksowe usługi księgowo-podatkowe dla klientów z terenu Katowic W często zmieniającej się rzeczywistości podatkowej, rosną również potrzeby przedsiębiorców na zapewnienie

    Strony internetowe Katowice zapewnia GrupaPNS

    Wiele biznesów decydując się na zakup firmowej strony internetowej nie rozumie z czym tak naprawdę to się wiąże. Podchodzą one do zakupu narzędzia jakim jest

  • grupapns-reklama