Odwiedź naszą nową stronę! Zobacz jak zmieniliśmy się dla klientów!

Dlaczego my?

Różnice w realizacji projektów między PronetSystems a „wolnymi specjalistami”.

Na wstępie trzeba powiedzieć iż jest bardzo duża grupa osób które trudnią się tym samym zawodem co i my, i których umiejętności stoją na naprawdę wysokim poziomie. Jednakże w kontraście do tych ludzi na rynku funkcjonuje również cała rzesza osób których umiejętności, wiarygodność jak i doświadczenie pozostawiają dużo do życzenia.

Oferują często bardzo atrakcyjne ceny, obiecują szereg korzyści – i znikają lub urywa się z nimi kontakt.

Doświadczenie

Kilka lat wspólnych doświadczeń z naszymi klientami, obsługa wielu różnych podmiotów od działalności jednoosobowych po spółki. Wiedza marketingowa poparta wykształceniem w tym kierunku, pozwala lepiej rozumieć potrzeby klienta i rynku. Wyniki poparte referencjami.

Wolni specjaliści

Często trudne do zweryfikowania

Gwarancja na  umowie

Pisemne ustalenia czasu realizacji projektu i specyfikacji. Umowa stanowi zabezpieczenie zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Wolni specjaliści

Ustalenia często odbywają się w formie ustnej, gdzie żadna strona nie deklaruje wzajemnych zobowiązań, co często mści się w przyszłości.

Dostępność i dyspozycyjność

Zajmujemy się tym zawodowo, co oznacza iż jeżeli tylko pozwalają nam na to codzienne czynności związane z pracą, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Wolni specjaliści

Są to często osoby o różnych profesjach, studenci i niekiedy uczniowie którzy zwyczajnie dorabiają sobie świadcząc takie usługi. Często w natłoku codziennych prac nie mogą poświęcić Państwu tyle uwagi.

Zainteresowaliśmy cię tworzeniem stron www?

Cenimy naszą pracę za kontakt z ludźmi, że każdy nasz klient to trochę inna historia, inna branża i inny zestaw potrzeb. Dzięki temu w czasie pracy odwiedzamy ciekawe miejsca i poznajemy rzeczy „od zaplecza”, oraz ludzi, którzy tak jak i my podjęli ryzyko i inicjatywę otwierając własną firmę.

Tworzenie stron WWW Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin, Katowice...

Jesteś z któregoś z tych miast? Umów się z nami na spotkanie w celu omówienia szczegółów projektu! Pamiętaj jednak, że realizujemy zlecenia na terenie całego kraju!

    Torite – doradztwo podatkowe Katowice

    Spółka doradztwa podatkowego Torite świadczy kompleksowe usługi księgowo-podatkowe dla klientów z terenu Katowic W często zmieniającej się rzeczywistości podatkowej, rosną również potrzeby przedsiębiorców na zapewnienie

    Strony internetowe Katowice zapewnia GrupaPNS

    Wiele biznesów decydując się na zakup firmowej strony internetowej nie rozumie z czym tak naprawdę to się wiąże. Podchodzą one do zakupu narzędzia jakim jest

  • grupapns-reklama